Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Bugün geldiğimiz noktada siz müşterilerimize verdiğimiz değerin etkisi büyüktür. Bu değerin korunması adına sürekli yenilenmekte, ürettiğimiz çözümleri ile sektörde liderlikten ziyade işi layığı ile yapan firma olma yarışındayız.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri Kaliteli ve modern eşya taşımacılığı Türkiye’nin her yerinde profesyonel hizmet almanızı sağlar. Giresun’da hizmet veren firmamız bu kaliteyi bütün şehirlerde müşterilerine sunmak için Şehirler arası nakliyat hizmeti de vermektedir.

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü ev ve eşya taşıma sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin başında gelir. Taşınma açısından son derece hızlı, modern ve pratik olan asansörlü nakliyat için sunduğumuz fiyatlar sanılanın aksine son derece ekonomiktir.

Kurumsal Nakliyat

Hızlı gelişen ve bir çok olanak ve fırsatın olası olduğu Giresun’da kurumsal taşımacılık ve ofis işyeri nakliyatı da önemli bir hizmet türü haline gelmiştir.Sınırları içinde bulunan bir çok okul, kamu kuruluşu ve şirket ara sıra yer ve mekan değiştirme ihtiyacına girer.

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Taşımacılık yaparken yine detaylı bir planlama ve ekspertiz yapılması çok önemlidir. Bizimle iletişime geçmenizin hemen ardında Uzman experimiz tüm detayları göz önünde bulundurarak sizin için tüm süreci hazırlar ve en ekonomik fiyatlandırma çalışması yapılır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0532) 596 18 32