Tirebolu Evden Eve Nakliyat

Tirebolu Evden Eve Nakliyat

Sizde bilirsiniz ki nakliyat işi çok emek isteyen zahmetli bir iştir. Bunun neticesinde evden eve taşıma hizmeti daha da zor ve dikkat gerektiren bir taşımacılık şeklidir. Günaydın nakliyat olarak biz kullandığınız tüm eşyaları itina ve özenle taşıyoruz.

Evden eve taşımacılık’ da personel ve taşıma yapan araçlar çok önemlidir ki bizde personelimizi sürekli eğitiyor ve araçlarımızı günümüzün teknolojisi hangi imkanlara dayanıyorsa biz o imkanları sağlayıp tarafınıza hizmet veriyoruz. Evinizi itina ile eşyalarınıza zarar vermeden taşıyoruz.

Günaydın evden eve nakliye şirketi olarak ücretsiz eksper hizmetimiz bulunmaktadır, eksperimiz eşyanızın paketlenmesi için gerekli malzemeden tutunda ne boyutta bir araçla taşınacağına, kaç eleman çalışacağına ve fiyatlandırmaya kadar sizi bilgilendirmektir. Eşyalarınızın toplanması paketlenmesi, taşınması , yerleştirilmesi, montajı, tamamen bize ait olup nakliyatını yaptığımız eşyaların anahtar teslimat anına kadar garantimiz altındadır.

Nakliyat ve taşıma sektörü güven ve titizlik gerektiren bir iş sektörüdür. Kurumsal taşımacılık yaptırma işlemlerinizi bizim ile, nerede olursanız olun titizlik ve güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve iş ahlakı ile her zaman güvenli ve sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Günaydın Nakliyat için her şeyden önce eşyalarınızın maddi zarar görmemesi ön planda olmaktadır.

Kurumsal taşımacılık hizmeti diğer taşıma hizmetleri gibi basit ve kolay bir şekilde yapılmamaktadır. Kurumsal eşyalarınızın düzen ve nizamı düzgün ayarlanmalıdır ki taşınmanızdan sonra ofisinizin düzeni alt üst olmadan eski hali gibi olsun.  İş düzeniniz için kaliteli güvenilir  firmalar ile çalışmanız çok önemlidir. Unutmayın ki İşinin uzmanı işini iyi bilen ve her daim müşterisine özgüven veren firmalar ile çalışmak her zaman önem arz etmektedir.


Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma öncesi nakliye için keşif planlama ve bilgilendirme uzman eksperimiz tarafından ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Farklı boyut ve model araç filomuz yüksek model araçlardan oluşup, tümü gerekli ekipman ve malzemelerle donatılmıştır.

Paketleme

Paketleme

Farklı cins ve özelliklerdeki eşyalar için ayrı ayrı ambalaj ve paketleme malzemeleri 1. kalite olup işini bilen personel ile paketleme.

Personel Eğitimi

Uzman Personel

Günaydın Nakliyat olarak uzun yıllardır bizimle çalışan personel kadromuzu yenilik ve sektör üzerine eğitimlerini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0532) 596 18 32